PROJEKT TREŚCI STRONY

Twój świat na nadgarstku. Stwórz najlepszą aplikację na urządzenie Samsung Gear i zmień swój świat.

 

O KONKURSIE

Modna technologia. Wszechobecne programy. W świecie, gdzie przyszłość jest na wyciągnięcie ręki, Samsung zaprasza programistów do podjęcia kolejnego technologicznego wyzwania i stworzenia innowacyjnych, funkcjonalnych i oryginalnych aplikacji na urządzenie Samsung Gear.

Samsung Gear App Challenge jest częścią serii konkursów pod nazwą Samsung Smart App Challenges, która została zapoczątkowana w 2012 roku. Przez dwie rundy programiści będą mieli szansę wygrać w sumie 1 250 000 USD*, a także wypromować swoje aplikacje za pośrednictwem globalnym kanałów marketingowych firmy Samsung.

Runda 1:

Programistów z całego świata zaproszono do przesyłania aplikacji opracowanych za pomocą narzędzia Samsung Gear Dev Tool. Panel sędziowski wybrał 200 najlepszych finalistów, z których każdy otrzymał nagrody o wartości 2000 dolarów.

Runda 2:

W rundzie 2 finalistów wyłonionych w rundzie 1 zaproszono do dalszego konkurowania o kolejne nagrody i promocję. Programistom przyznano dodatkowy czas na ulepszenie i modyfikację aplikacji. Sędziowie wybiorą spośród nich 40 najlepszych propozycji, a zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 850 000 dolarów oraz promocję marketingową swoich aplikacji.

Dodatkowo użytkownicy będą mogli zagłosować na ulubioną aplikację z najlepszej dziesiątki, wybierając w ten sposób zdobywcę nagrody publiczności.

Zdobywcy nagrody głównej, drugiej nagrody oraz nagrody publiczności zostaną ogłoszeni na konferencji Samsung Developers Conference w dniach 11–13 listopada 2014 r.

*Łączna pula nagród w wysokości 1 250 000 USD przy założeniu, że podczas rundy 1 do konkursu zgłoszonych zostanie 200 aplikacji.

 

PEŁNY HARMONOGRAM

Runda 1:

 • Okres przesyłania: 7 maja 2014 (21:00 EDT/10:00 KST 8 maja 2014) – 17 lipca 2014 (17:00 EDT/06:00 KST 18 lipca 2014)
 • Okres certyfikacji Samsung GALAXY Apps*: 18 lipca 2014 – 7 sierpnia 2014
 • Ocena sędziowska: 8 sierpnia 2014 – 19 sierpnia 2014
 • Ogłoszenie finalistów: 20 sierpnia 2014

Runda 2:

 • Okres przesyłania: 22 sierpnia 2014 (10:00 EDT) – 30 września 2014 (17:00 EDT)
 • Okres certyfikacji w ramach rundy 2*: 1–13 października 2014 r.
 • Ocena sędziowska: 1–20 października 2014 r. (Uwaga: ocena sędziowska rozpocznie się podczas okresu certyfikacji w ramach rundy 2. Materiały konkursowe przesłane w terminie zgłaszania aplikacji do rundy 2, w tym wideo demonstracyjne, będą oceniane w dniach 1–13 października 2014 r. Certyfikowane aplikacje będą pobierane i oceniane w dniach 14–20 października 2014 r., po zakończeniu okresu certyfikacji).
 • Ogłoszenie zwycięzców (najlepsza dziesiątka oraz trzecie nagrody): 23 października 2014
 • Głosowanie publiczności na pierwszą dziesiątkę: 24 października – 9 listopada 2014
 • Ceremonia wręczenia nagród/Ogłoszenie zdobywców nagrody głównej, drugiej nagrody oraz nagrody publiczności:Samsung Developer Conference, 11–13 listopada 2014 r.

*Uwaga: do konkursu zostaną zakwalifikowane tylko te aplikacje, który uzyskały certyfikat przed lub w trakcie okresu certyfikacji. Wydanie certyfikatu trwa około tygodnia, jednak w zależności od aplikacji okres ten może się różnić. Dlatego prosimy wziąć to pod uwagę przy przesyłaniu aplikacji do Samsung GALAXY Apps.

szczegóły w oficjalnym regulaminie.

 

ZASADY KWALIFIKACJI

Runda 1:

Konkurs Samsung Gear App Challenge był otwarty dla programistów z całego świata, którzy zarejestrowali się na stronie Samsung GALAXY Apps Seller Office website.  

Runda 2:

Tylko finaliści wybrani w rundzie 1 kwalifikują się do uczestnictwa w rundzie 2. 

W celu uzyskania pełnych informacji na temat zasad kwalifikacji prosimy zapoznać się z oficjalnym regulaminem.

 

WYMAGANIA

Runda 2:

Aplikacje zgłoszone w rundzie 2 muszą należeć do finalistów z rundy 1 i nadal spełniać wszystkie wymagania określone poniżej.

Chociaż nie jest to wymagane, w rundzie 2 dodatkowe punkty otrzymają finaliści, którzy podczas programowania w rundzie 2 zaktualizują swoją aplikację tak, aby obsługiwała rozdzielczość ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) i przeszła pomyślnie proces certyfikacji dotyczący urządzenia Gear S.

[UWAGA: w rundzie 2 określoną liczbę punktów otrzymają wszystkie aplikacje, które będą obsługiwać rozdzielczość ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) i przejdą pomyślnie proces certyfikacji dotyczący urządzenia Gear S.

Aplikacje, które nie będą obsługiwać rozdzielczości ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) i (lub) nie przejdą pomyślnie procesu certyfikacji dotyczącego urządzenia Gear S, nie otrzymają żadnych punktów. Wyjątkiem będą sytuacje opisane poniżej:

Aplikacje, które zawierają funkcje nieobsługiwane przez urządzenie Samsung Gear S — przez co nie mogą obsługiwać rozdzielczości ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) ani przejść pomyślnie ceryfikacji dotyczącej urządzenia Gear S — nie będą objęte penalizacją i otrzymają taką samą określoną liczbę punktów jak aplikacje, które będą obsługiwać rozdzielczość ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) i przejdą pomyślnie proces certyfikacji dotyczący urządzenia Gear S.]

Runda 1:

Ogólne: Przesłane aplikacje muszą być przeznaczone na urządzenie Samsung Gear oraz utworzone przy pomocy narzędzia Samsung Gear Dev Tool

Platforma: Aplikacja może reprezentować jeden z trzech typów aplikacji na urządzenie Gear: połączona (główna-pośrednia), zintegrowana lub autonomiczna.

Jeśli aplikacja po stronie hosta łączy się z urządzeniem Samsung Galaxy, aplikacja musi obsługiwać przynajmniej jedno urządzenie z następujących: Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy S4.

Sklep internetowy: Wszystkie zgłoszone aplikacje należy przesłać również do Samsung GALAXY Apps przed końcowym terminem. Muszą one także uzyskać certyfikat Samsung App do końca okresu certyfikacji (szczegóły w oficjalnym regulaminie).

Język:Aplikacje muszą obsługiwać język angielski oraz, opcjonalnie, inne języki.

 

ZASADY UDZIAŁU

Runda 2:

 1. TYLKO FINALIŚCIRUNDY 1 MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W RUNDZIE 2.
 2. Zarejestruj się, aby przejść do formularza zgłoszenia i rozpocząć prace projektowe w ramach rundy 2.
 3. Odwiedź stronę Resources, aby uzyskać dostęp do nowych wersji narzędzia Samsung Gear Dev Tool. Chociaż nie jest to wymagane, w rundzie 2 dodatkowe punkty otrzymają finaliści, których aplikacje będą obsługiwać rozdzielczość ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S i przejdą pomyślnie proces certyfikacji dotyczący urządzenia Gear S. (szczegóły w oficjalnym regulaminie).
 4. Zaktualizuj swoją aplikację należącą do finalistów rundy 1.
 5. Stwórz wideo demonstracyjne i przygotuj kilka zrzutów ekranowych ze zaktualizowanej aplikacji. Zachęcamy uczestników do przesyłania materiałów konkursowych w języku angielskim albo dołączania do nich angielskiego tłumaczenia lub angielskich napisów.
 6. Prześlij ponownie zaktualizowaną aplikację do Samsung GALAXY Apps. Pamiętaj o czasie niezbędnym na przeprowadzenie procesu certyfikacji aplikacji i jej publikację w Samsung GALAXY Apps przed zakończeniem okresu certyfikacji: 13 października 2014 r. o godz. 17:00 czasu EDT. Uwaga: czas certyfikacji i udostępnienia w sklepie może różnić się w zależności od aplikacji i terminu jej przesłania do weryfikacji.
 7. Wypełnij formularz zgłoszenia (wszystkie wymagane pola)i prześlij!